Major Barbara, 1972
Major Barbara, 1972
29.07. ČT The Iron Lady 20:00
31.07. Filmbox Premium
Evening 15:35


 
screen081.jpg
Simply Streep – The Meryl Streep Archives.jpg
TOPlist
merylasmaggie.jpg
Nadýchaný účes, decentní kostýmek, perlový náhrdelník a zasněný pohled... Americká herečka Meryl Streep (61) je od »Železné lady« Margaret Thatcherové (85) k nerozeznání!
merylasmaggie.jpg
Filmoví fanoušci už mají možnost seznámit se s podobou Margaret Thatcherové v podání Meryl Streepové v připravovaném filmu The Iron Lady (Železná lady). Snímek podle scénáře Abi Morganové se již začal natáčet. Režisérkou je Phyllida Lloydová, která režírovala s nyní jedenašedesátiletou Streepovou úspěšný muzikál Mamma Mia! z roku 2008.
meryl-streep-afi-2011-a-l.jpg
Nová zpráva odhaluje, která herečka přinesla nejvíce dolarů pokladnám kin po celém světě (nápověda: není to Cameron Diaz ani Katherine Heigl).

To není vtip: Meryl Streep je největší kasovní hvězdou jako herečka komediálních rolí.
Ačkoli vyhrála více Oscarů za její dramatické role, Forbes uvádí, že za posledních pět let, její komedie - Mamma Mia, The Devil Wears Prada, Julie&Julia, It´s Complicated - získaly na tržbách $1,3 miliardy dolarů po celém světě.
TT308c8a_p201001180097601.jpg
Americká herečka Meryl Streepová překvapila britské poslance, když se na ně přišla podívat přímo do parlamentu. Její návštěva souvisela s hereččinými přípravami na roli Margaret Thatcherové ve filmu The Iron Lady (Železná lady).
IMDb - Meryl Streep
IMDb - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one