21/08/2006 "Mother Courage & Her Children" Opening Night  New York, USA *with her son Henry
21/08/2006 "Mother Courage & Her Children" Opening Night New York, USA *with her son Henry
23.08. ČT2 Falling In Love 22:00
26.08. Nova Cinema Death Becomes Her 20:00
27:08. Cinemax2 The Hours 23:50
30.08. AMC The French Lieutnant's Woman 14:15
 
screen081.jpg
Simply Streep – The Meryl Streep Archives.jpg
TOPlist
Meryl Streep také postihl hurikán Sandy.
Smrtící hurikán Sandy, který zpustošil New York, přivál smutek i do srdcí předních amerických hvězd. Slzy nejspíš prolévá i herečka Meryl Streep (63).
Nora Ephron s Meryl Streep
Nora Ephron s Meryl Streep
Kdo by neznal filmové slaďáky Když Harry potkal Sally, Samotář v Seattlu nebo Láska přes internet? Miliony dojatých žen u nich ronily krokodýlí slzy. Jen málokdo ale ví, že jejich autorkou byla Nora Ephron (✝71). Drobná, ale statečná žena, scenáristka a spisovatelka, již uctívaly i ty největší hollywoodské hvězdy, včetně Meryl Streep (62). V úterý zemřela na leukemii...
Americká režisérka a scenáristka Nora Ephronová zemřela ve věku 71 let | foto: Profimedia.cz
Americká režisérka a scenáristka Nora Ephronová zemřela ve věku 71 let | foto: Profimedia.cz
Americká režisérka a scénáristka Nora Ephronová zemřela ve věku 71 let. Za scénář k filmu Když Harry potkal Sally si vysloužila Zlatý glóbus a nominaci na Oscara.
Ephronová byla novinářka, scenáristka a režisérka specializující se především na romantické komedie. Do její filmografie se řadí úspěšné filmy Samotář v Seattlu, Láska přes internet a Moje krásná čarodějka.
Meryl je rekordmankou v počtu oscarových nominací za ženský herecký výkon
Meryl je rekordmankou v počtu oscarových nominací za ženský herecký výkon
Meryl Streep si po třetí oscarové sošce pauzu rozhodně nedává a začíná pracovat na novém projektu. V rodiném dramatu ji spojí příbuzenské pouto s Julií Roberts.

Železná lady přinesla Meryl Streep již třetího Oscara a cejch druhé životní role po Sophiině volbě. Herečka, která takřka každou druhou roli promění v oscarovou nominaci, se již brzy objeví znovu na plátnech. V dramatu August: Osage County si zahraje nemocnou matku tří sester z amerického Středozápadu.
dabel-velky.jpg
Na jaře 2013 spatří světlo světa pokračování románu Ďábel nosí Pradu od Lauren Weisberger a ve filmových kuloárech se už mluví o jeho převedení na stříbrné plátno. V roli šéfredaktorky Mirandy Priestly by měla zazářit opět fenomenální Meryl Streep.
Americký filmový herec George Clooney bude producentem filmu podle úspěšné divadelní Trayceho Lettse Srpen v zemi indiánů, ve kterém budou hlavní role hrát Meryl Streepová a Julia Robertsová. Clooney to oznámil v prohlášení, podle něhož se začne natáčet na podzim.
3563-meryl-streep-653x367.jpg
Román Ďábel nosí Pradu, v jehož filmovém zpracování zářily americké herečky Meryl Streepová a Anne Hathawayová, bude mít pokračování. Ponese prý název "Revenge Wears Prada: The Devil Returns" (Msta nosí Pradu: Ďábel se vrací).
Román Ďábel nosí Pradu, v jehož filmovém zpracování zářily americké herečky Meryl Streepová a Anne Hathawayová, bude mít pokračování. Ponese prý název "Revenge Wears Prada: The Devil Returns" (Msta nosí Pradu: Ďábel se vrací).
1161792252_dabel-nosi-pradu.jpg
Román Ďábel nosí Pradu, v jehož filmovém zpracování zářily americké herečky Meryl Streepová a Anne Hathawayová, bude mít pokračování. Ponese prý název "Revenge Wears Prada: The Devil Returns" (Msta nosí Pradu: Ďábel se vrací) . Jeho autorka, americká spisovatelka Lauren Weisbergerová, v něm naváže na příběh hrdinek z prvního dílu, panovačné šéfredaktorky Mirandy Priestlyové a její bývalé asistentky Andrey "Andy" Sachsové. Informoval o tom dnes zpravodajský server BBC.
1331761933_streep.jpeg
Americké filmové hvězdy Meryl Streepová a Kevin Kline budou v červnu hrát Romea a Julii v představení pod širým nebem v newyorském Central Parku. Oznámilo to newyorské divadlo Public Theatre, které představením připomene již 50. ročník festivalu Shakespeare v parku.
Penelope Cruz and Meryl Streep
Penelope Cruz and Meryl Streep
Španělská herečka Penelope Cruz (36) se netají svým obdivem k hollywoodské hvězdě Meryl Streep (62), podle svých slov ji přímo zbožňuje. "Pokaždé, když ji vidím, musím ji líbat," přiznala herečka, která se se svým idolem nechala nafotit nahá na titulní stranu francouzského módního magazínu Vogue.
310869-free1-8pd3z.jpg
Ve dvaašedesáti letech je to pořád krásná ženská. Elegantní a noblesní. Než odpoví na otázku, lehce přimhouří oči a zamyslí se. Když se ale rozesměje, tak naplno a nahlas, nakažlivým smíchem, který doslova zvoní celým sálem. Meryl Streepová je dnes právem považovaná za jednu z největších hereček všech dob.
bartoska-jiri-cigareta_denik-380.jpg
Organizátoři mezinárodní filmové přehlídky v Karlových Varech dementují informace, které se v minulých dnech objevily v některých médiích. Považují je za zcela nepravdivé a zavádějící. Zprávy se týkaly možnosti návštěvy americké filmové hvězdy Meryl Streep na letošním 47. ročníku MFF Karlovy Vary.
tumblr_n71k6oinqj1ttxt8bo1_500.jpg
Americká herečka Meryl Streep si z letošního předávání prestižních Oscarů odnesla v pořadí už třetí sošku.
Svou první cenu filmové akademie získala dáma s velkým D za drama Kramerová versus Kramer z roku 1979 a druhou přesně před dvaceti lety za ústřední postavu ve snímku Sophiina volba. Letošní třetí sošku do sbírky si vysloužila za přesvědčivé ztvárnění bývalé britské ministerské předsedkyně Margaret Thatcher v životopisném filmu Železná lady.
Zlata Adamovská přišla na premiéru s exmanželem Vadimem Petrovem.
Zlata Adamovská přišla na premiéru s exmanželem Vadimem Petrovem.
Jako dvorní česká dabérka Oscarem oceněné herečky Meryl Streep (62) si nemohla nechat ujít českou premiéru filmu Železná lady.
311256-top_foto2-5vc8u.jpg
Tento týden vstupuje do kin čerstvým Oscarem ověnčená Meryl Streepová jako Železná lady.

Životní příběh bývalé britské premiérky Margaret Thatcherové natočila režisérka muzikálu Mamma Mia! Phyllida Lloydová, a do titulní role obsadila skvělou Meryl Streepovou.
864559_741623.jpg
Margaret Thatcher, žena milovaná i nenáviděná, se vrací, aby opět rozdělila svět. Premiéra 1. března.
1199328-img-streep-oscar.jpg
Herečka Meryl Streep (62) byla na párty po Oscarech, kterou pořádal magazín Vanity Fair, ze zlaté sošky za hlavní roli ve filmu Železná lady pořád velmi rozjařená. Předvedla i gymnastický výkon, při kterém dělala reklamu firmě Salvatore Ferragamo.
JW417600_OSC297_OSCARS_0227_11.JPG
Po napínavém vyhlašování se filmem roku stal černobílý snímek Umělec. Oscara získal i jeho režisér Michel Hazanavicius a herec v hlavní roli Jean Dujardin. Celkem pět cen dostal stejně jako němý film i jeho největší rival, Scorseseho Hugo a jeho velký objev.
1199067_.jpg
Meryl Streep. Oscarem oceněná herečka podpořila trend ekologického oblečení a zvolila zlaté šaty od značky Lanvin vyrobené z látky nezatěžující životní prostředí.
Julia si zahraje dceru ženy závislé na práčcích, tu ztvární Meryl
Julia si zahraje dceru ženy závislé na práčcích, tu ztvární Meryl
Oscarové herečky Julia Roberts (44) a Meryl Streep (62) si zahrají dceru s matkou v připravovaném filmu August: Osage County (Srpen v zemi indiánů). Adaptace vychází z divadelní hry, která získala Pulitzerovu cenu i cenu Tony.
38840-zlaty-medved-a-ovace-pro-meryl-streep-1-653x367.jpg
Americká herečka Meryl Streepová dnes na berlínském filmovém festivalu převzala Zlatého medvěda za celoživotní dílo. Ještě před slavnostním ceremoniálem dostala od novinářů několik valentýnských dárků. Po uvedení filmu Železná lady, v němž ztvárnila bývalou britskou premiérku Margaret Thatcherovou, vyzdvihla levicově smýšlející herečka některé pozitivní stránky konzervativní političky, kterou označila za feministku.
1186958-img-meryl-streep.jpg
Americká herečka Meryl Streep (62) na berlínském filmovém festivalu převzala Zlatého medvěda za celoživotní dílo. Ještě před slavnostním ceremoniálem dostala od novinářů několik valentýnských dárků. Po uvedení filmu Železná lady, v němž ztvárnila bývalou britskou premiérku Margaret Thatcher, vyzdvihla levicově smýšlející herečka některé pozitivní stránky konzervativní političky, kterou označila za feministku.
Jak eskalovalo napětí mezi Velkou Británií a Argentinou o Falklandské ostrovy,Margaret Thatcher v životopisném filmu "Železná lady ", v hlavní roli Meryl Streep, byl uveden do kin po celém jihoaamerickém kontinentu ve čtvrtek 2.února.
311256-top_foto2-5vc8u.jpg
Jedenáctileté působení paní Margaret Thatcherové v pozici předsedkyně britské vlády velmi přesvědčivě zahrála vynikající Meryl Streepová ve filmu Železná Lady, která byla za svůj výkon oceněna v letošním roce Zlatým Glóbem a v úterý 24.1. obdržela nominaci na Oscara za nejlepší herečku v hlavní roli.
7906-meryl-streep-653x367.jpg
Americká herečka Meryl Streep v letošním oscarovém klání upevnila pozici rekordmanky mezi herečkami v počtu nominací na Oscara. O prestižní sošku usiluje po sedmnácté, tentokrát za výkon ve snímku Železná lady.
IMDb - Meryl Streep
IMDb - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one