19/10/2009  Concert In Concert, New York, USA
19/10/2009 Concert In Concert, New York, USA
screen081.jpg
Simply Streep – The Meryl Streep Archives.jpg
5879267-august-osage-county.jpg
Divadelní hra Srpen v zemi indiánů od Tracyho Lettse, který za ni dostal Pullitzerovu cenu, má hollywoodské zpracování s hvězdným obsazením, v němž září jména Julie Roberts, Meryl Streep či Ewana McGregora. I proto jde o jeden z nejočekávanějších filmů začínající oscarové sezony.
Světovou premiéru měl snímek August: Osage county (Srpen v zemi indiánů) na filmovém festivalu v Torontu.
1333025228_streep.jpg
Americké herecké legendy Robert De Niro a Meryl Streepová si po 17 letech společně zahrají ve filmu. Půjde o adaptaci bestselleru Ann Learyové The Good House (Dobrý dům), informovala agentura AP.

Společnost FilmNation Entertainment oznámila, že získala práva na zfilmování románu. Na vzniku filmu se bude podílet i společnost Tribeca Productions.
meryl-streep-a-tommy-lee-jones-vo-filme-713586.jpg
Americká herečka Meryl Streep a jej kolega Robert De Niro si spolu zahrajú vo filmovej adaptácii románu The Good House. Streep v snímke stvárni realitnú agentku - alkoholičku, ktorá sa ...

Americká herečka Meryl Streep a jej kolega Robert De Niro si spolu zahrajú vo filmovej adaptácii románu The Good House.
vlcsnap-2012-02-18-23h43m29s169.png
Meryl se zúčastní vyhlášení cen BAFTA, které se bude konat 10.února od 18 h (včetně Red Carpet) v londýnské Roayle Opera House
150660_396661473745070_1900380002_n.jpg
Ani tentokrát jsme se Meryl nedočkali.
V souvislosti se silnou sněhovou bouří Nemo, která v pátek a sobotu zasáhla severovýchod Spojených států a část Kanady, letecké společnosti za poslední dva dny zrušily přes 5 800 letů. Bouře zasypala oblast mezi New Yorkem a Bostonem až 90 centimetry sněhu.
Into the woods

Into the woods

Tuto zprávu povrdil skladatel David Krane, který se bude podílet na aranžmá.
"Připravuje se natáčení filmové adaptace "Into the Woods" pod hlavičkou studia Disney a já se budu podílet na aranžmá písní. Meryl Streep bude hrát čarodějnici a budu s ní pracovat poprvé od roku 1977, kdy jsme spolu pracovali na "Happy End."
screen3707.jpg
Herečka Meryl Streep miluje záporné role. A rozhodně mezi její oblíbené bude patřit role matky ve filmu August: Osage County, který vstoupí do českých kin až předposlední den v únoru. Před nastudováním postavy a během natáčení se totiž hvězda muzikálu Mamma Mia! propíjela nocemi a vykouřila u toho spoustu cigaret.
maggie.jpg
"Margaret Thatcher was a pioneer, willingly or unwillingly, for the role of women in politics. It is hard to imagine a part of our current history that has not been affected by measures she put forward in the UK at the end of the 20th century.
Her hard-nosed fiscal measures took a toll on the poor and her hands-off approach to financial regulation led to great wealth for others. There is an argument that her steadfast, almost emotional loyalty to the pound sterling has helped the UK weather the storms of European monetary uncertainty.
1329307624_zelezna-lady.jpg
Margaret Thatcherová, která dnes zemřela, se stala, bezděčně či záměrně, průkopnicí ženské role v politice. Tak vidí odkaz legendární britské političky americká herečka Meryl Streepová, která bývalou předsedkyni britské vlády ztvárnila v životopisném filmu Železná lady z roku 2011. Za tuto roli získala zlatou sošku Oscara, ale i Zlatý glóbus, cenu Britské akademie filmové a televizní tvorby (BAFTA) a některá další ocenění.
IMDb - Meryl Streep
IMDb - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one