19/10/2009  Concert In Concert, New York, USA
19/10/2009 Concert In Concert, New York, USA
screen081.jpg
Simply Streep – The Meryl Streep Archives.jpg
miranda.jpg
Amatérská operní pěvkyně Florence Foster Jenkins byla skutečným hudebním zjevem první poloviny dvacátého století. Zjevem v tom ne zrovna pozitivním smyslu. Ačkoli kritika bez skrupulí psala o tom, že zpívá falešně, neudrží tón, nerozumí rytmice a nechápe základní zákony hudby, ona se považovala za jednu z nejlepších sopranistek své doby. Lidé se jí smáli, ona v tom viděla závist své dokonalosti. Tuhle sebestřednou subretu teď chtějí světu ukázat hollywoodští filmaři. A když hodlají někoho představit co nejvěrohodněji, nemůžou si vybrat jinak, než zvolit Meryl Streep.
400.jpg
Jedno ze dvou nejvyšších civilních vyznamenání Spojených států amerických předal prezident Barack Obama herečce Meryl Streep. Pětašedesátiletá hollywoodská hvězda dostala Prezidentskou medaili svobody, kterou v roce 2003 z rukou tehdejšího prezidenta USA George Bushe dostal Václav Havel zatím jako jediný Čech. Spolu se Streep tímto výjimečným vyznamenáním v rámci USA byl minulý týden dekorován také zpěvák Stevie Wonder.
1462447.jpg
Oscarová herečka Meryl Streep sa počas nakrúcanie snímky Príbehy z lesov, ktorú uvedú do slovenských kín 8. januára, ocitla v nebezpečnej situácii. Pri pohľade na hviezdu všetci v momente stuhli. Nebyť Emily Blunt, ktorá jej pribehla na pomoc, mohla si nepríjemne poraniť hlavu.
mof02060010.jpg
Americký prezident Barack Obama v Bílém domě udělil nejvyšší americké civilní vyznamenání, Medaili svobody, 18 vybraným osobnostem. Například ze světa kultury ocenění převzali herečka Meryl Streepová, hudebník Stevie Wonder či spisovatelka Isabel Allendeová. Mezi vyznamenanými je i několik bojovníků za lidská práva. Část medailí byla udělena posmrtně.
bcbde8e6d4_99317835_o2.jpg
Čarovný les, který k nám dorazí na jaře, má divadelní cenu Tony, jeho filmová podoba podle sázkových odborníků ze společnosti GoldDerby může proniknout do nominací na Oscara v kategorii filmů roku a dále za kostýmy, výpravu a masky. A díky výkonu Streepové.
Experti soudí, že hvězda má nominaci jistou, vedle herectví ve filmu oslňuje zpěvem a její velké finále provázely ovace. Píseň Poslední půlnoc má prý stejnou naléhavost jako song z Bídníků Snila jsem sen, jenž Oscara vynesl Anne Hathawayové.
Streepová dostala sošky Americké filmové akademie za Železnou lady, Sophiinu volbu a drama Kramerová vs. Kramer, ale na rozdíl od čtyřnásobné vítězky Hepburnové také častěji neuspěla. Na kontě Streepové je osmnáct nominací, Hepburnová jich měla dvanáct.
resize (17).jpg

President Barack Obama gushed over the lovely Meryl Streep during a ceremony where he presented her with one of the nation’s highest honors. The best part was the POTUS admitted to being in love with the actress!

Dárce Jeff Bridges přináší standardní sci fi pro nonkonformní teenagery — Kultura — ČT24 — Česká televize.png
Zapomeňte na starý svět, v němž bylo lidstvo téměř vyhubeno. Jeff Bridges si ho ještě pamatuje - Meryl Streepová ho chce definitivně vygumovat. A žijte v disciplinovaně sešikované, postapokalyptické umělé idyle, která z vás sejme zátěž volby, protože byste si (jako mnohokrát předtím) stejně vybrali blbě.
joan-rivers-ftr.jpg
Komička Joan Riversová, která zemřela ve čtvrtek ve věku 81 let, v minulosti žertovala o tom, jak by měl vypadat její pohřeb. Moderátorka proslulá plastickými operacemi chtěla, aby lidi na poslední rozlučce netruchlili. Výjimkou byla Meryl Streepová, která by měla předvést pláč v pěti různých akcentech.
Meryl Streepová se na premiéře filmu Dárce pochlubila nejmladší dcerou Louisou Gummerovou
Meryl Streepová se na premiéře filmu Dárce pochlubila nejmladší dcerou Louisou Gummerovou
Oscarová herečka Meryl Streepová (65) se na červený koberec vydala v doprovodu své nejmladší dcery. Elegantně oblečená blond kráska se hned stala středem pozornosti, ale její matce to vůbec nevadilo.
1
IMDb - Meryl Streep
IMDb - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one