Meryl Streep
Meryl Streep
screen081.jpg
Simply Streep – The Meryl Streep Archives.jpg

24.01.2018 Sedmilhářky (Big Little Lies): Do 2. série míří Meryl Streep

2018-01-25_200302.jpg
V druhé sérii TV seriálu HBO Sedmilhářky si zahraje i tříoscarová Meryl Streep. Druhou sezónu úspěšné TV série Sedmilhářky uvidíme nejspíše až v roce 2019.
Autorka Liane Moriarty je nadšená, že Meryl Streep roli přijala, protože ji napsala speciálně pro ni. Stejně nadšeně reagovaly i její budoucí kolegyně Reese Witherspoon, Nicole Kidman a Laura Dern, stejně jako samotná HBO.
Meryl Streep je nejnovější hereckou posilou chystané druhé série TV seriálu Sedmilhářky od HBO. Streep se tak připojí k herečkám Nicole Kidman, Reese Witherspoon a Zoe Kravitz. Streep bude hrát postavu Mary Louise Wright, matku Perry Wrighta (Alexander Skarsgård), násilnického manžela postavy Kidman.

"Když jsem psala příběh pro druhou sérii , tak jsem ji vlastně nazvala Meryl, protože jsem si myslela, kdo by mohl být perfektnější než Meryl, aby hrála Perryho matku?' řekla autorka ikonické knihy 'Big Little Lies', Liane Moriarty.
'Nejen, že je neuvěřitelnou herečkou, ale mají naprosto podobný vzhled. Ale to byla moje vlastní tajná hra.
Poté jsem se podívala na její prostřední jméno, abych dr podívala jaké je její celé jméno a zjistila jsem, že se ve skutečnosti jmenuje Mary Louise, a proto jsem její postavě dala jméno Mary Louise. Řekla jsem producentům, ani nevím, kde se ve mně vzala ta drzost. Mám tuhle roli a myslím, že Meryl by byla opravdu skvělá. Smáli se a říkali: 'Nemohu uvěřit, jak jsi se stala posedlá Hollywoodem, a do telefonu říkali: 'Dej mi Meryl.' Dobírali si mě, ale pak řekli, že to není nemožné, protože Nicole Kidman a Meryl jsou blízké přítelkyně.

Australská spisovatelka po Vánocích obdržela e-mail od Nicole: 'Zeptej se a dostaneš.'

Moriarty také poskytla pár malých náznaků, co očekávat. Víme, že Merylin charakter přijede do Monterey, neboť má obavy o budoucnost svých vnoučat. Bude současně hledat i odpovědí na otázky o smrti svého syna, ty ale nepřijme s empatickým pochopením situace.
'Hluboce milovala svého syna ... stejně jako každá matka může milovat svého syna,' řekla. 'Se snachou moc nevycházela, takže je to velmi komplikovaný a obtížný čas.'
Takže ano, mezi Meryl a Nicole budou velmi napjaté scény, jak si je zasloužíme.

Moriarty má také zprávu pro ty, kteří milují její ikonický román a nechtějí vidět druhou sérii televizního pořadu. 'Nemohou nic ztratit, že? Pokud se jim druhá sezóna nebude líbit, mohou říci, že měli pravdu. Pokud se jim bude druhá sezóna bude líbit, mohou mít radost z toho, že na ni dívají, ale mám absolutní jistotu s herci a příběhem.'

HBO slíbil, že sezóna dva bude stejně vzrušující jako první, zaměří na 'zhoubnost lží, trvanlivost přátelství, křehkost manželství a krutost rozumného rodičovství'.

K projektu se vrátí i tvůrce David E. Kelley, který už napsal scénář pro všechny nové sedm epizod částečně inspirovaných románem Velké malé lži (2014) autorky Liane Moriarty, která se na sérii podílí jako producentka. Andrea Arnold se ujme režie. Kidman i Witherspoon se na projektu budou opět podílet jako výkonné producentky.

Seriál Velké malé lži sleduje skupinku matek a jejich rodin v kalifornském Monterey na pozadí událostí vedoucích k vraždě v místní škole.

V první sezóně se kromě Kidman, Witherspoon, Skarsgard a Kravitz, představili i Laura Dern, Shailene Woodley, Adam Scott či James Tupper. Seriál se těší divácké oblibě i kladné hodnocení kritiků, na konto si připsal osm cen Primetime Emmy a čtyři Zlaté glóby.

Své úkoly si v ní zopakují již zmíněná Kidman i její kolegyně Reese Witherspoon. Podle zdrojů magazínu The Hollywood Reporter by se v nové sezoně měly objevit i rodiče Bonnie Carlson, kterou ztvárnila Zoë Kravitz.
Aktuálně se finalizují smlouvy pro většinu původního osazenstva, a to včetně Shailene Woodley a Laury Dern. Bylo také potvrzeno, že se vrátí Alexander Skarsgård.
2018-01-25_212831.jpg
2018-01-25_213142.jpg
2018-01-25_213318.jpg
24.02.2018 09:38:05
kabby15
IMDb - Meryl Streep
IMDb - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon UK - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
Amazon US - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
eBay - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Čsfd - Meryl Streep
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one